Italija je u svom debi susretu na Svjetskom prvenstvu pobijedila Englesku 2-1

Svi su ocijenili da je to "izvrsna utakmica, odigrana s klasom i velikodušnošću: sinoć je Italija pobijedila Englesku 2: 1 u debiju na Svjetskom prvenstvu." Unatoč visokoj vlažnosti na stadionu Manaus, od kojega se mnogo strahovalo, a unatoč odsutnosti Buffona, ozlijeđenog, Italija je kući odnijela prvi, odličan rezultat, golom Marchisia u 35 "minuti na izvrsnom dodavanju. Pirlo, veliki direktor cijelu igru.

© web

Nakon samo dvije minute, na 37 ", stigao je hladan tuš: Italija je bila ometena na trenutak i engleski Sturridge pogodio je na dodavanje Rooneyja, pobijedivši našeg vratara Sirigua. Igra se otegnula do kraja prvog poluvremena, sa samo nekoliko bljeskova i pokušaj Balotellija, pokazuje s vremena na vrijeme napušten na protivničkoj polovici.

Vidi također

Prodorna imena: abeceda ukrasa tijela

Tetovaža iza uha: novo oružje zavođenja?

Prilikom nastavka, formacija se ne mijenja. I to radi, jer već pri 50 "Candreva treba ubačaj ispod gola za Balotellija, koji s lakoćom postiže drugi gol Italije. Tada, naravno, Italija započinje opuštenu i ne baš agresivnu igru, kako bi zadržala rezultat.I sve bi se odvijalo tiho da nije bilo slobodnog udarca povjerenog Pirlu, koji pogađa gredu približavajući se trećem golu, koji nikad ne stiže. izvrsnih 2-1, bit će vrijeme za susret s Kostarikom, petak 20. lipnja, svjež iz nevjerojatne pobjede protiv favorita Urugvaja, pobijeđenog 3-1.